Top Social

And again PINK!

1/25/2014
I love bright interiors decorated with vibrant colours. My very favourite is pink (I even mentioned that already - here)! And thanks to my pink obsession I lighted on COCOA & HEARTS website, where you can find wonderful artworks by Jen Ramos which are my current obsession occupying my mind mercilessly. How do you like them?

Uwielbiam jasne wnętrza z akcentami intensywnych, wręcz jaskrawych kolorów. Najbardziej upodobałam sobie nie wiedzieć czemu kolor różowy (uczucie to jest tak silne, że wspominam już o tym drugi raz), dlatego za każdym razem, gdy przeglądam w sieci zdjęcia wnętrz, dziwnym trafem moje oczy kierują się w stronę obrazków z różem nie tylko w tle. Rozradowałam się więc wielce, gdy natrafiłam na stronę COCOA & HEARTS, na której znaleźć można piękne obrazy autorstwa Jen Ramos, które idealnie pasowałyby do mojego wyimaginowanego, idealnego mieszkania.
 212Follow on Bloglovin
5 komentarzy on "And again PINK!"
 1. nice!

  http://xoprimaxo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. szczerze mówiąc... hmm... obrazy z jednej strony podobają mi się, a z drugiej jak się tak przyglądam i widzę 4 kreski, plamy czy kropki i myślę że za ten obraz artysta dostał miliony to otacza mnie dziwne uczucie. Pozdrawiam i zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ok. 100$ za mniejsze obrazy to jeszcze nie miliony ;)

   Usuń
 3. Nie jestem fanką tego koloru, ale w połączeniu z chłodnymi lub pastelowymi, wygląda cudownie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja CI takie mogę namalować, daj mi tylko płótno i farby! :D
  Nie lubię różu, choc ostatnio jest mi obojętny. Na tych obrazach jest ok!

  OdpowiedzUsuń